Visual Studio Enterprise 2019
399 €

Klikněte pro ověření našeho partnerství
Platforma: Windows & macOS
Jazyk: Multilanguage
Klíč: Lifetime
Zařízení: 1
Verze: Enterprise
Doručení produktu probíhá tentýž den!
Dodávejte spolehlivější software tím, že odhalíte chyby dříve, rychleji porozumíte kódu a udržíte složitý vývoj pod kontrolou. Visual Studio Enterprise 2019 je integrované vývojové prostředí Microsoftu pro Windows určené týmům, které vytvářejí, testují, ladí a spravují kritické podnikové aplikace. Přináší pokročilé nástroje pro vývoj do jednoho známého pracovního prostoru a snižuje tření způsobené oddělenými editory, debuggery, testovacími nástroji a procesy kontroly kódu.
Podnikové softwarové projekty rychle hromadí závislosti. Malá změna může ovlivnit služby, knihovny, rozhraní i funkce viditelné pro uživatele daleko za hranicí upravovaného souboru. Visual Studio Enterprise 2019 pomáhá týmům zkoumat tyto souvislosti dříve, než se z nich stanou problémy při vydání. Jeho integrované vývojové prostředí drží kódování, navigaci, ladění a testování blízko u sebe, takže vývojáři mohou přejít od nahlášeného problému k ověřené opravě bez opakovaného přepínání mezi samostatnými nástroji.
Pokročilé ladění zrychluje diagnostiku. Nástroje jako IntelliTrace podporují zkoumání obtížných chyb aplikací tím, že při ladění poskytují historické informace o průběhu 실행. Místo spoléhání pouze na konečný stav chyby mohou vývojáři zkontrolovat, jak se aplikace k tomuto bodu dostala. To je obzvlášť užitečné, když jsou chyby občasné, reprodukují se nekonzistentně nebo vznikají hluboko ve vícevrstvých pracovních postupech aplikací pro Windows. Rychlejší analýza hlavní příčiny znamená méně času stráveného opětovným vytvářením již pozorovaných chyb.
- Live Unit Testing: Spouští relevantní unit testy na pozadí při změnách kódu, takže vývojáři vidí dopad úpravy ještě předtím, než se dostane do sdílené sestavy nebo do pozdější fáze testování.
- CodeLens: Zobrazuje odkazy na kód, informace o změnách a kontext testů přímo v editoru, čímž snižuje čas potřebný k vyhodnocení, kde se metoda nebo třída používá.
- Podpora IntelliCode: Používá doporučení s ohledem na kontext, aby podpořila efektivnější rozhodování při kódování a omezila opakovanou navigaci v dlouhých seznamech doplňování.
- Integrovaná diagnostika: Pomáhá vývojářům zkoumat výkon a chování za běhu ve stejném vývojovém prostředí pro Windows, ve kterém aplikaci vytvářejí.
Testování se stává součástí každodenní vývojářské práce, nikoli až závěrečným kontrolním bodem před vydáním. Visual Studio Enterprise 2019 podporuje pracovní postupy řízené unit testy, které dávají vývojářům rychlou zpětnou vazbu v době, kdy jsou implementační detaily ještě čerstvé. Brzká zpětná vazba je praktická: pomáhá zabránit tomu, aby lokální změna kódu tiše poškodila zavedené chování. Týmy mohou využít výsledky testů k ověření oprav, ochraně kritické logiky při refaktoringu a vytvoření spolehlivějšího základu pro pipeline průběžné integrace.
Na kvalitě kódu záleží také viditelnost. Velké řešení se obtížně udržuje, pokud vývojáři nemohou rychle identifikovat vztahy mezi komponentami nebo porozumět důsledkům změny. Visual Studio Enterprise 2019 poskytuje možnosti navigace v kódu a analýzy navržené pro tato rozsáhlejší kódová základna. Vývojáři mohou efektivněji zkoumat odkazy a procházet implementační cesty, což podporuje bezpečnější údržbu zavedených aplikací a jasnější zapracování vývojářů do stávajícího projektu pro Windows.
Klíčovou informací o kompatibilitě je provoz ve Windows. Tento vývojářský produkt Microsoftu je navržen pro provoz ve Windows, takže je vhodný pro organizace, které standardizují vývojové stanice na platformě Windows a nástrojích Microsoftu. Jde o software, nikoli o fyzické zařízení; proto nemá materiální konstrukci, hmotnost ani fyzické rozměry. Plánování nasazení by se mělo soustředit na prostředí Windows, dostupné prostředky pracovních stanic, vývojové úlohy a proces správy softwaru v organizaci, nikoli na fyzické požadavky instalace.
Visual Studio Enterprise 2019 je obzvlášť relevantní pro vývojové týmy odpovědné za dlouhodobě udržované aplikace, interní podnikovésystémy, desktopový software, služby a rozsáhlá kódová úložiště, která vyžadují disciplinované testování a detailní analýzu. Jeho nástroje na úrovni Enterprise pomáhají technickým vedoucím vytvořit konzistentnější vývojový workflow a jednotliví vývojáři získávají přímý přístup k ladicím a ověřovacím funkcím při každodenní implementační práci.
Zvolte Visual Studio Enterprise 2019 a proměňte kvalitu softwaru v nepřetržitou vývojovou činnost. Díky vývojovému prostředí Microsoftu pro Windows, pokročilé podpoře ladění, integrovaným testovacím workflow a funkcím inteligence kódu mohou týmy trávit méně času hledáním zbytečných regresí a více času dodáváním ověřených změn s jistotou.
| Provoz |
Windows |
|---|---|
| Značka |
Microsoft |
9 recenzí Visual Studio Enterprise 2019
Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.
Často kladené otázky
K čemu se Visual Studio Enterprise 2019 používá?
Visual Studio Enterprise 2019 je integrované vývojové prostředí pro Windows určené týmům, které vytvářejí, testují, ladí a spravují kritické podnikové aplikace. Spojuje kódování, navigaci, ladění, testování a procesy kontroly kódu do jednoho známého pracovního prostoru.
Je Visual Studio Enterprise 2019 vhodné pro složité softwarové projekty?
Ano. Je navrženo tak, aby pomáhalo týmům zvládat složitou vývojovou práci tím, že usnadňuje porozumění kódu, zkoumání závislostí a dřívější identifikaci chyb v průběhu vývoje.
Jak může Visual Studio Enterprise 2019 pomoci snížit počet softwarových chyb?
Podporuje dřívější odhalování chyb tím, že drží vývojové, ladicí a testovací nástroje integrované v jednom prostředí. Díky tomu mohou vývojáři přejít od zjištění problému k ověření opravy s menším přepínáním nástrojů.
Jaké výhody v oblasti ladění Visual Studio Enterprise 2019 nabízí?
Visual Studio Enterprise 2019 obsahuje pokročilé možnosti ladění, jako je IntelliTrace, který při ladění poskytuje historické informace o průběhu aplikace. To může vývojářům pomoci porozumět tomu, jak se aplikace dostala do chybového stavu.
Je Visual Studio Enterprise 2019 užitečné při zkoumání občasných problémů?
Ano. Jeho pokročilé nástroje pro ladění mohou být obzvlášť užitečné, když jsou chyby občasné, obtížně reprodukovatelné nebo vznikají hluboko ve vícevrstvých pracovních postupech aplikací pro Windows.
Může Visual Studio Enterprise 2019 pomoci vývojářům rychleji porozumět kódu?
Ano. Integrované prostředí pomáhá vývojářům efektivněji procházet kód a zkoumat vazby mezi službami, knihovnami, rozhraními a funkcemi určenými pro uživatele.
Proč zvolit Visual Studio Enterprise 2019 pro vývojový tým?
Pomáhá týmům udržet vývojovou práci pod kontrolou tím, že spojuje základní inženýrské nástroje v jednom pracovním prostředí. Tím snižuje zbytečné tření způsobené nepropojenými nástroji a podporuje rychlejší diagnostiku, testování i údržbu.

tiziano (ověřený vlastník) –
Attivazione semplice e Live Unit Testing molto utile per verificare subito le modifiche.
Rūta K. (ověřený vlastník) –
Licencija aktyvavosi greitai, o Visual Studio Enterprise 2019 įsidiegė be jokių nesklandumų. Labiausiai patiko „Live Unit Testing“ ir „CodeLens“ – dirbant su didesniu projektu daug lengviau pastebėti, ką paveiks pakeitimai. Už tokią kainą gavau tikrai solidų įrankį kasdieniam darbui.
alex (ověřený vlastník) –
Installation rapide et Live Unit Testing est vraiment pratique au quotidien.
Eberhardt (ověřený vlastník) –
Die Lizenz war nach dem Kauf schnell da und Visual Studio 2019 Enterprise ließ sich unter Windows problemlos aktivieren. Besonders Live Unit Testing und IntelliTrace sind im Arbeitsalltag echt hilfreich.
Katrine (ověřený vlastník) –
Licensen blev leveret hurtigt og aktiveret uden problemer i Visual Studio Enterprise 2019.
Любомир (ověřený vlastník) –
Получих лиценза сравнително бързо след плащането и инструкциите за изтегляне и активация бяха достатъчно ясни. Инсталацията на Visual Studio Enterprise 2019 на Windows 10 отне известно време, тъй като пакетът е голям и трябваше да избера необходимите компоненти, но не срещнах проблеми при самата активация. Използвам го основно за разработка на .NET приложения и работата с дебъгера, CodeLens и интегрираните тестове е удобна. Live Unit Testing също е полезен при промени в по-големи решения, макар че натоварва осезаемо компютъра и не го оставям включен постоянно. Харесва ми, че навигацията, тестовете и диагностиката са на едно място, вместо да използвам отделни инструменти. Причината да не дам пет звезди е, че версията вече не е най-новата и някои разширения изискват допълнителна проверка за съвместимост. Освен това Enterprise изданието е сравнително тежко и за малки проекти предлага повече функции, отколкото са нужни. Като цяло лицензът работи както е описано и покупката беше коректна, но цената би могла да е по-достъпна за индивидуални разработчици.
Philippe (ověřený vlastník) –
Lizenzschlüssel kam schnell und ließ sich ohne Probleme aktivieren.
GokhanDev (ověřený vlastník) –
kurulum ve aktivasyon sorunsuz oldu, Enterprise’ın test araçları baya işime yaradı; fiyatına göre cok iyi.
Henriques (ověřený vlastník) –
Ativação simples e instalação concluída sem problemas no Windows 10.